Aktuálně bohužel nehledáme nikoho na tuto pozici.

Všechna pracovní místa, která společnost RoboMarkets aktuálně nabízí, najdete na stránce "Volná místa".

Zobrazit všechna pracovní místa

Asistent makléřského oddělení

Mezinárodní finanční společnost RoboForex hledá posily na pozici asistent makléřského oddělení.

Popis pracovní pozice

  • Sledování stavu infrastruktury obchodů a kurzů.
  • Analýza obchodních operací klientů.
  • Odpovídání na dotazy klientů v ruštině a angličtině psanou formou.

Požadavky

  • Vyšší vzdělání v oboru ekonomie, financí nebo podobných oborů.
  • Znalost principů základních obchodních instrumentů (forex, akcie).
  • Jasné a logické vyjadřování myšlenek psanou formou.
  • Jazyk: Ruština (rodný jazyk), angličtina (vysoce pokročilý a vyšší).
  • Počítejte s nepravidelnou pracovní dobou a prací na směny.

Podmínky

  • Zajímavé platové ohodnocení na základě výsledků z pohovoru a zkušeností a kvalifikace žadatele.
  • Možnost kariérního, profesionálního a finančního růstu.
  • Zaměstnanecký poměr.
  • 25 dní placené dovolené ročně.

Zaujala vás naše nabídka? Svůj životopis nám zašlete na e-mail hr@roboforex.com, budeme se těšit!

Všechny informace, které nám poskytnete, považujeme za přísně důvěrné. Pokud se počet žadatelů navýší, pozveme na pohovor pouze vybrané kandidáty.