Aktuálně bohužel nehledáme nikoho na tuto pozici.

Všechna pracovní místa, která společnost RoboMarkets aktuálně nabízí, najdete na stránce "Volná místa".

Zobrazit všechna pracovní místa

Specialista na SEO

Mezinárodní finanční společnost RoboForex hledá zaměstnance na pozici specialista na SEO se zkušenostmi s velkými projekty, který perfektně rozumí vyhledávačům, má skvělé analytické schopnosti a dosahuje výsledků.

Popis pracovní pozice

  • Vytváření propagace webových stránek a strategie vývoje.
  • Vytváření podrobných podmínek zadání pro optimalizaci webu.
  • Úprava a správa odkazových strategií.
  • Kontrola statistik a umístění webu ve vyhledávačích.
  • Příprava záznamů dokončených úkolů.
  • Účast na brainstormingových sezeních a výzkumech.

Požadavky

  • Zkušenost s velkými projekty.
  • Znalost vyhledávačů.
  • Znalost způsobů optimalizace pro vyhledávače a jejich praktického aplikování.
  • Dobré analytické schopnosti.
  • Schopnost číst a analyzovat HTML a CSS kódy.
  • Angličtina (základní znalost a vyšší).
  • Porozumění aplikacím, jako jsou Google Analytics, Google Webmasters, Yandex.Metrika, Yandex.Webmaster.

Podmínky

  • Zkušební doba: 3 měsíce.
  • Práce na dálku: Pondělí–pátek od 9:00 do 18:00 (UTC+3). Možné dohodnutí změn.
  • Perspektivní vyhlídky.
  • Cenové ohodnocení bude domluveno po úspěšném dokončení všech fází pracovního pohovoru.

Zaujala vás naše nabídka? Svůj životopis nám zašlete na e-mail [email protected], budeme se těšit!

Všechny informace, které nám poskytnete, považujeme za přísně důvěrné. Pokud se počet žadatelů navýší, pozveme na pohovor pouze vybrané kandidáty.