Specialista na SEO

Mezinárodní finanční společnost RoboForex hledá zaměstnance na pozici specialista na SEO se zkušenostmi s velkými projekty, který perfektně rozumí vyhledávačům, má skvělé analytické schopnosti a dosahuje výsledků.

Popis pracovní pozice

  • Vytváření propagace webových stránek a strategie vývoje.
  • Vytváření podrobných podmínek zadání pro optimalizaci webu.
  • Úprava a správa odkazových strategií.
  • Kontrola statistik a umístění webu ve vyhledávačích.
  • Příprava záznamů dokončených úkolů.
  • Účast na brainstormingových sezeních a výzkumech.

Požadavky

  • Zkušenost s velkými projekty.
  • Znalost vyhledávačů.
  • Znalost způsobů optimalizace pro vyhledávače a jejich praktického aplikování.
  • Dobré analytické schopnosti.
  • Schopnost číst a analyzovat HTML a CSS kódy.
  • Angličtina (základní znalost a vyšší).
  • Porozumění aplikacím, jako jsou Google Analytics, Google Webmasters, Yandex.Metrika, Yandex.Webmaster.

Podmínky

  • Zkušební doba: 3 měsíce.
  • Práce na dálku: Pondělí–pátek od 9:00 do 18:00 (UTC+3). Možné dohodnutí změn.
  • Perspektivní vyhlídky.
  • Cenové ohodnocení bude domluveno po úspěšném dokončení všech fází pracovního pohovoru.

Zaujala vás naše nabídka? Svůj životopis nám zašlete na e-mail [email protected], budeme se těšit!

Všechny informace, které nám poskytnete, považujeme za přísně důvěrné. Pokud se počet žadatelů navýší, pozveme na pohovor pouze vybrané kandidáty.