Pomoćnik odjela za posredovanje

RoboForex, međunarodna financijska tvrtka, traži zaposlenika koji bi radio kao pomoćnik u brokerskom odjelu.

Opis posla

  • Praćenje stanja infrastrukture trgovine i kotacija.
  • Analiza podataka o trgovinskom poslovanju klijenata.
  • Odgovorite na pitanja klijenata na ruskom i engleskom jeziku u pisanom obliku.

zahtjevi

  • Visoko obrazovanje iz ekonomije, financija ili srodnih područja.
  • Poznavanje infrastrukture osnovnih trgovačkih platformi (FX, dionice).
  • Budite jasni i logični prilikom pismenog izlaganja svojih ideja.
  • Jezici: ruski (maternji), engleski (gornji srednji ili viši).
  • Budite spremni za neredovite tjedne radne sate i rad u smjenama.

Uvjeti

  • Konkurentna plaća prema rezultatima intervjua na temelju iskustva i kvalifikacije podnositelja zahtjeva.
  • Prilika za izgradnju karijere, profesionalni rast i financijski rast.
  • Službeno zapošljavanje.
  • Ostavite na punoj plaći, 25 dana u godini.

Zanimalo vas je neko radno mjesto? Veselimo se vašem životopisu na [email protected] !

Sve informacije koje ste pružili bit će obrađene u strogom povjerenju. U slučaju da se broj zaprimljenih prijava povećava, intervjuirat ćemo samo više potencijalnih kandidata.