SEO specijalist

RoboForex, međunarodna financijska tvrtka, traži zaposlenika koji će raditi kao profesionalni SEO specijalista s iskustvom u velikim projektima, koji savršeno zna kako funkcioniraju sustavi tražilice i ima izvrsne analitičke vještine, uz inzistiranje na postizanju rezultata.

Opis posla

  • Izrada web stranice za promociju i razvoj.
  • Izrada detaljnih referenci za optimizaciju web stranice.
  • Prilagodba i kontrola strategije veza.
  • Kontroliranje web mjesta i statistike.
  • Bilježi pripremu za izvršene zadatke.
  • Sudjelovanje u brainstorming sesijama i istraživanjima.

zahtjevi

  • Iskustvo u velikim projektima.
  • Razumijevanje o funkcioniranju sustava tražilice.
  • Poznavanje metoda optimizacije za tražilice i kako ih praktično primijeniti.
  • Dobre analitičke vještine.
  • Znati kako čitati i analizirati HTML i CSS kodove.
  • Engleski jezik (osnovno znanje ili bolje).
  • Poznavanje funkcionalnosti takvih aplikacija kao što su Google Analytics, Google Webmasters, Yandex.Metrika, Yandex.Webmaster.

Uvjeti

  • Probni rok: 3 mjeseca.
  • Rad na daljinu: ponedjeljak-petak, 09:00 - 18:00 (UTC + 3). Promjene rasporeda su moguće.
  • Izgledi za napredovanje.
  • Plaća će se raspravljati s kandidatima nakon što se uspješno završe sve faze razgovora za posao.

Zanimalo vas je neko radno mjesto? Veselimo se vašem životopisu na [email protected] !

Sve informacije koje ste pružili bit će obrađene u strogom povjerenju. U slučaju da se broj zaprimljenih prijava povećava, intervjuirat ćemo samo više potencijalnih kandidata.