Full Stack fejlesztő (orosz nyelvű)

Teljes idő

Egy nemzetközi forex bróker aktívan fejleszti saját WebTrader nevű kereskedelmi platformját, és bővíti a fejlesztők és tesztelők csapatát.

{0} {0} Csapatunk sok egyedi tulajdonságot mutatott be a termékhez, fokozta a rendszer teljesítményét és robusztusságát, továbbfejlesztette az „ügyfél-szerver” cseréjének módszereit és készített mérnöki megoldásokat az alkalmazás „magas szintű” rakomány ”kategóriában.

Készen állunk arra, hogy felajánlja a Full Stack fejlesztő pozícióját (React, JS, TypeScript, Node.js) , aki kollégáival (2 fejlesztő + 3 tesztelő) bővíti szakértelmét és felgyorsítja a fejlesztési folyamatot.

A közeljövő legfontosabb feladata a következő:

  • A React nagyszabású megvalósítása a projektben.
  • Szerveroldalon - NestJS modulok létrehozása.
  • A Lerna mono tárhely használatának lehetőségeinek kutatása.
  • A minőségbiztosítási folyamatok újrakonfigurálása.

Ajánlunk:

  • Belső DevOps kultúra (CI / CD) és üzletbarát Agile módszertan.
  • Lehetőség a termékfejlesztés jelentős részévé válni. Bármely új, vállalkozás-orientált ötletet és fejlesztést hozhat és hajthat végre.
  • Legyen része a FinTech iparági szakemberek és szakemberek csoportjának, és tanuljon tőlük.

Verem a következőkhöz:

  • Böngészőközi kódolás Flex, BEM formátumban (Block, Element, Modifier).
  • JavaScript, TypeScript.
  • Node.js (Express, NestJS).
  • Reagál.
  • Redux.
  • REST, WebSocket.
  • Webpack.

Legalább 2 éves gyakorlati tapasztalattal kell rendelkeznie ezekben a termékekben, vagy alapvető ismeretekkel kell rendelkeznie a JS-ről, és javítania kell szakmai készségeit. Interjút készítünk a pályázókkal és készen állunk arra, hogy képzést kínáljunk nekik.

A következő ismeretekre van szükség:

  • Tapasztalat az egységteszt megírásában és annak előnyeinek megértésében (a Jest-et használjuk).
  • Képes tiszta és támogatott kódot írni.
  • Professzionális szokás rendszeres refaktorok elvégzéséhez és az arányosság érzése ebben a kérdésben.
  • Csapatmunka képességek.
  • Képesség indokolni a véleményét.
  • Képes kritikát venni és új megoldásokat kínálni.

Előnynek tekintik:

  • Érdeklődés a mobil fejlesztés iránt.
  • Humorérzék a fejlesztői karrier hosszú évei során.

Munkakörülmények:

  • Vonzó havi fizetés, amelyet a képességeidnek és tapasztalataidnak megfelelően fizetnek.
  • Új, kényelmes iroda.
  • Egészségbiztosítás alkalmazottaink és családtagjaink számára.
  • Hozzáférés szakmai továbbképzéshez, konferenciákhoz és fizetett oktatási kurzusokhoz.
  • Különböző vállalati rendezvények.
  • Sport események.
  • Segítség az áthelyezésben és a visa feldolgozásban (ha szükséges).

Érdekelt egy pozíció? Várja önéletrajzát a [email protected] címen !

Az Ön által megadott összes információt szigorúan bizalmasan kezeljük. Ha a beérkezett pályázatok száma növekszik, csak a leendő jelölteket kérdezzük meg.