Full Stack fejlesztő (orosz nyelvű)

Teljes idő

Egy nemzetközi forex-alkusz aktívan fejleszti a WebTrader nevű pro előzetes kereskedési platformját, és bővíti a fejlesztők és tesztelők csapatát.

Csapatunk számos egyedi funkciót vezetett be a pro csatornába, növelte a rendszer teljesítményét és robusztusságát, javította az „ügyfél-szerver” cseréjének módszereit, és mérnöki megoldásokat készített elő. az alkalmazás „nagy terhelésű” kategóriába történő áthelyezéséhez.

Készek vagyunk felajánlani a Full Stack fejlesztő (React, JS, TypeScript, Node.js) pozícióját, aki kollégáival (2 fejlesztő + 3 tesztelő) bővíteni fogja a szakértelmet és felgyorsítja a fejlesztési pro folyamatot .

A közeljövő legfontosabb feladata a következő:

  • A React nagy léptékű megvalósítása a pro jektben.
  • A szerver oldalon - NestJS modulok létrehozása.
  • A Lerna mono adattár használatának lehetőségének kutatása.
  • A minőségbiztosítási pro szünetek újrakonfigurálása.

Ajánlunk:

  • Belső DevOps kultúra (CI / CD) és vállalkozásbarát Agile módszertan.
  • Lehetőség a pro csatornák fejlesztésének jelentős részévé válni. Hozhat és megvalósíthat bármilyen új, üzletközpontú ötletet és fejlesztést.
  • Legyen része a FinTech ipar pro szakembereinek és szakértőinek a csapatában, és tanuljon tőlük.

Verem, amellyel együtt dolgozhat:

  • Böngészők közötti kódolás Flex, BEM-ben (blokk, elem, módosító).
  • JavaScript, TypeScript.
  • Node.js (Express, NestJS).
  • Reagál.
  • Redux.
  • REST, WebSocket.
  • Webpack.

Legalább 2 éves gyakorlati tapasztalattal kell rendelkeznie ezekben a pro csatornákban, vagy alapvető ismeretekkel kell rendelkeznie a JS-ről, és szeretné fejleszteni pro szakmai képességeit. Megkérdezzük a jelentkezőket, és készen állunk arra, hogy képzést kínáljunk nekik.

A következő ismeretekre van szükség:

  • Tapasztalat az egység-tesztek megírásában és azok előnyeinek megértésében (a Jest-et használjuk).
  • Képesség tiszta és támogatott kód írására.
  • A (z) pro szokásos szokásos refaktorálási szokása és a részvétel érzése ebben a kérdésben.
  • Csapatmunka képességek.
  • Képes okokat felmutatni véleményének alátámasztására.
  • Képesség kritikára bírni és új megoldásokat kínálni.

Előnynek számít:

  • Érdeklődés a mobil fejlesztés iránt.
  • Humorérzék, amelyet fejlesztői karrierje évekig csiszol.

Munkakörülmények:

  • Vonzó havi fizetés, amelyet a képességeinek és tapasztalatainak megfelelően fizetnek.
  • Új, kényelmes iroda.
  • Alkalmazottaink és családtagjaik egészségbiztosítása.
  • Hozzáférés a (z) pro szakképzéshez, konferenciákhoz és fizetett oktatási tanfolyamokhoz.
  • Különböző vállalati rendezvények.
  • Sport események.
  • Segítség az áthelyezéshez és a (z) visa pro megszüntetéséhez (ha szükséges).

Érdekelt egy pozíció? Várja önéletrajzát a hr @ roboforex.com címen !

Az Ön által közölt összes információt pro szigorúan bizalmasan pro kezeljük. Abban az esetben, ha a beérkezett pályázatok száma növekszik, csak további pro potenciális jelöltet fogunk meghallgatni.