Média-vásárló

A RoboForex, egy nemzetközi pénzügyi vállalat olyan alkalmazottat keres, aki profi projektekben tapasztalattal rendelkező médiavásárlóként dolgozik, aki tökéletesen tudja, hogyan működnek a kontextusú hirdetési rendszerek, és kitűnő elemzői képességekkel rendelkezik, valamint ragaszkodik az eredmények eléréséhez.

Munkaköri leírás

  • Médiavásárlási stratégiák (Facebook, Google stb.) Fejlesztése és megvalósítása.
  • A korábbi adatok elemzése és a reklámkampányok hatékonyságának növelése.
  • Automatizált médiavásárlási eszközök használata.
  • Megfelelés a belső és az ügyfél KPI-vel (Key Performance Indicator) kapcsolatos jelenlegi követelményeknek.
  • Új hirdetési megközelítések és források tesztelése.

követelmények

  • Tapasztalat a promóciós kampányok független futtatásában a Google, a Yandex, a Facebook és az automatikus médiavásárlás egyéb forrásaiban.
  • Tapasztalat a média mobilalkalmazásokban történő vásárlásában (előny lenne).
  • Képes nagy mennyiségű adat elemzésére a reklámkampányok hatékony kezelése érdekében.
  • Angol nyelv (olvasás vagy jobb).

Körülmények

  • Próbaidőszak: 3 hónap.
  • Munkaidő: hétfő-péntek, 09:00 - 18:00 (UTC + 3).
  • A haladás kilátásai.
  • A fizetést a jelentkezőkkel tárgyalják, miután a munkainterjú minden szakaszát sikeresen lezárták.

Érdekelt egy pozíció? Várja önéletrajzát a [email protected] címen !

Az Ön által megadott összes információt szigorúan bizalmasan kezeljük. Ha a beérkezett pályázatok száma növekszik, csak a leendő jelölteket kérdezzük meg.