SEO szakember

A RoboForex, egy nemzetközi pénzügyi vállalat olyan alkalmazottat keres, aki profi projektekben tapasztalattal rendelkező SEO szakemberként dolgozik, aki tökéletesen ismeri a keresőmotor rendszerek működését, és kiváló elemzői képességekkel rendelkezik, valamint ragaszkodik az eredmények eléréséhez.

Munkaköri leírás

  • A weboldal promóciós és fejlesztési kezdeményezéseinek létrehozása.
  • Részletes útmutató kidolgozása a weboldal optimalizálására.
  • A linkstratégiák testreszabása és vezérlése.
  • A weboldal rangsorolásának és statisztikájának ellenőrzése.
  • Nyilvántartja a felkészülést az elvégzett feladatokra.
  • Részvétel az ötletrohamban és kutatásokban.

követelmények

  • Nagy projektek tapasztalata.
  • A keresőmotor rendszerek működésének megértése.
  • A keresőmotor-optimalizálási módszerek ismerete és azok gyakorlati alkalmazása.
  • Jó elemző képesség.
  • HTML és CSS kódok olvasásának és elemzésének ismerete.
  • Angol nyelv (alapvető ismeretek vagy annál jobb).
  • Ismeri az olyan alkalmazások funkcionalitását, mint a Google Analytics, a Google Webmesterek, a Yandex.Metrika, a Yandex.Webmaster.

Körülmények

  • Próbaidőszak: 3 hónap.
  • Távoli munka: hétfőtől péntekig, 09:00 - 18:00 (UTC + 3). Ütemezés módosítása lehetséges.
  • A haladás kilátásai.
  • A fizetést a jelentkezőkkel tárgyalják, miután a munkainterjú minden szakaszát sikeresen lezárták.

Érdekelt egy pozíció? Várja önéletrajzát a [email protected] címen !

Az Ön által megadott összes információt szigorúan bizalmasan kezeljük. Ha a beérkezett pályázatok száma növekszik, csak a leendő jelölteket kérdezzük meg.