SEO szakember

A nemzetközi pénzügyi vállalat, a RoboForex munkatársat keres, aki nagy projektekben jártas szakmai SEO szakemberként dolgozik, aki tökéletesen ismeri a keresőmotor rendszerek működését, és kiváló elemzői képességekkel rendelkezik, valamint ragaszkodik az eredmények eléréséhez.

Munkaköri leírás

  • A weboldal promóciós és fejlesztési startégia létrehozása.
  • Részletes feladatmeghatározás elkészítése a weboldal optimalizálásához.
  • A linkstratégiák testreszabása és ellenőrzése.
  • A webhely rangsorának és statisztikáinak ellenőrzése.
  • Feljegyzi az elvégzett feladatokra való felkészülést.
  • Részvétel ötletgyűjtő foglalkozásokon és kutatásokban.

Követelmények

  • Tapasztalat nagy projektekben.
  • A keresőmotor-rendszerek működésének megértése.
  • A keresőmotor-optimalizálási módszerek és azok gyakorlati alkalmazásának ismerete.
  • Jó elemzőkészség.
  • Tudás, hogyan kell olvasni és elemezni a HTML és CSS kódokat.
  • Angol nyelv (alapismeretek vagy jobb).
  • Az olyan alkalmazások működésének ismerete, mint a Google Analytics, a Google Webmesterek, a Yandex.Metrika, a Yandex.Webmaster.

Körülmények

  • Próbaidő: 3 hónap.
  • Távmunka: hétfőtől péntekig, 09: 00–18: 00 (UTC + 3). Az ütemezés módosítása lehetséges.
  • Az előrelépés kilátásai.
  • A fizetést a jelentkezőkkel megbeszéljük, miután az állásinterjú minden szakasza sikeresen lezárult.

Érdekelt egy pozíció? Várja önéletrajzát a hr @ roboforex.com címen !

Az Ön által megadott összes információt szigorúan bizalmasan dolgozzuk fel. Abban az esetben, ha a beérkezett pályázatok száma megnő, csak további leendő jelentkezőket fogunk meghallgatni.