Business Systems Analyst (szoftverfejlesztés, pénzügyek)

Teljes idő

Egy nemzetközi Forex bróker szakembert kíván felvenni az üzleti rendszerek elemzői posztjára.

A munka során együttműködni fog a CTO-val, a vezérigazgatóval, a fejlesztői csapatunkkal és a legfontosabb üzleti egységekkel annak érdekében, hogy belemerüljen a Társaság minden működési folyamatába.

Az elemzőtől átgondolt és hatásos megközelítést, az üzleti igények részletes megértését és a döntéshozatal logikáját várjuk el.

Feladatok:

  • Az új funkciók fejlesztésére és a meglévők módosítására vonatkozó követelmények felfedezése, meghatározása és elemzése.
  • A cent ralizált feladatok szervezése a fintech termékek új funkcióinak fejlesztésére és bevezetésére.
  • A feladatok prioritása az üzleti jelentőségük alapján.
  • A rendszer architektúrájának megfelelő funkcionális és egyéb követelmények és előírások kidolgozása.
  • Munkaleírások létrehozása és elosztása a feladatok között.
  • A feladat elvégzésének idejének, az eredmények és a munkaspecifikációk megfelelésének figyelemmel kísérése.
  • Részvétel a termék tesztelésében és az ügyfélnek történő átadásában.
  • A vezetők, fejlesztők, műszaki szakemberek és ügyfelek közötti hatékony kommunikáció megszervezése.

Szükséges készségek és tapasztalat:

  • Felsőfokú műszaki végzettség.
  • Legalább 2 év hasonló tapasztalattal rendelkező munkatapasztalat.
  • Operatív gondolkodásmód és széles körű ismeretek az informatikai szférában.
  • A szoftver és a webes architektúra tervezési alapelveinek ismerete.
  • Pontosság, figyelem a részletekre, az ötletek világos megfogalmazásának képessége, az információk felépítése és szervezése.
  • Munkajellemzők és szoftvermodulok dokumentációjának létrehozása.
  • Tapasztalat a feladatkövető (JIRA vagy hasonló) alkalmazásában.
  • Angol és orosz nyelvtudás, legalább középfokú

Előnynek tekintik:

  • Üzleti folyamat modellező eszközök készségei.
  • A projektvezetési eljárások ismerete.
  • Gyakorlati tapasztalat az egyik magas szintű programnyelv fejlesztésében.
  • Ismeri az adatbázisrendszer-tervezést, az SQL-t középszintű lekérdezéseknél.
  • Tapasztalat a pénzügyi vagy fizetési rendszerek fejlesztésében.

Biztosítunk:

  • Mérnöki képességeinek megvalósítása valós üzleti feladatokban.
  • Közvetlen kommunikáció a vállalati vezetéssel a legjobb döntések megkeresése érdekében.
  • Lehetőség kiválasztani a munkához szükséges módszereket és eszközöket.

Munkakörülmények:

  • Vonzó havi fizetés, amelyet a képességeidnek és tapasztalataidnak megfelelően fizetnek.
  • Teljesítménybónuszok.
  • Kényelmes iroda.
  • Egészségbiztosítás alkalmazottaink és családtagjaink számára
  • Hozzáférés szakmai továbbképzéshez, konferenciákhoz és fizetett oktatási kurzusokhoz.
  • Különböző vállalati rendezvények.
  • Sport események.
  • Segítség az áthelyezésben és a visa feldolgozásban (ha szükséges).

Nagyra értékeljük érdeklődését cégünk iránt és az üres álláshelyek iránt. Gondosan átnézzük önéletrajzát, és kapcsolatba lépünk Önnel abban az esetben, ha tapasztalata és képességei pontosan azt akarják, amit keresünk.

Garantáljuk, hogy minden megadott személyes információt bizalmasan kezelnek.