Brókeri Osztály asszisztens

A RoboForex, egy nemzetközi pénzügyi vállalat olyan alkalmazottat keres, aki asszisztensként dolgozik a brókeri osztályon.

Munkaköri leírás

  • A kereskedelem és az infrastruktúra árajánlatának figyelemmel kísérése.
  • Az ügyfelek kereskedési műveleteire vonatkozó adatok elemzése.
  • Válaszoljon az ügyfelek kérdéseire oroszul és angolul írásban.

követelmények

  • Felsőoktatás közgazdaságtan, pénzügyek vagy kapcsolódó területeken.
  • Az alapvető kereskedési platformok (FX, Készletek) infrastruktúrájának ismerete.
  • Legyen világos és logikus, amikor írásban fogalmazza meg ötleteit.
  • Nyelvek: orosz (anyanyelv), angol (felső vagy közepes).
  • Legyen készen áll a szabálytalan heti munkaidőre és műszakban dolgozzon.

Körülmények

  • Versenyképes fizetés az interjú eredmények alapján, a jelentkező tapasztalata és képesítése alapján.
  • Lehetőség karrier kiépítésére, szakmai és pénzügyi növekedésre.
  • Hivatalos foglalkoztatás.
  • Hagyja teljes fizetés mellett, az év 25 napján.

Érdekelt egy pozíció? Várja önéletrajzát a [email protected] címen !

Az Ön által megadott összes információt szigorúan bizalmasan kezeljük. Ha a beérkezett pályázatok száma növekszik, csak a leendő jelölteket kérdezzük meg.