Diemžēl šai vakancei mēs pašreiz nemeklējam cilvēkus.

Visus pašreiz aktuālos RoboMarkets darba piedāvājumus jūs variet atrast "Vakances" lapā.

Skatīt visas vakances

Starpniecības Departamenta Asistents

RoboForex, Starptautiskais finanšu kompānija, meklē darbinieku, kurš strādātu kā asistents starpniecības departamentā.

Darba apraksts

  • Tirdzniecības un kotēšanas infrastruktūras statusa monitorings.
  • Klientu tirdzniecības darbības datu analīze.
  • Rakstiskas atbildes uz klientu jautājumiem krievu un angļu valodās.

Prasības

  • Augstākā izglītība ekonomikā, finansēs vai saistītā nozarē.
  • Zināšanas pamata tirdzniecības platformu infrastruktūrā (FX, Akcijas).
  • Būt skaidram un loģiskam, izsakot savas idejas rakstveidā.
  • Valodas: Krievu (dzimtā), angļu (augstākais vidējais līmenis vai augstāks).
  • Būt gatavam neregulārām darba stundām un maiņām.

Nosacījumi

  • Konkurētspējīgs atalgojums balstoties uz intervijas rezultātiem, pretendenta pieredzi un kvalifikāciju.
  • Iespēja veidot karjeru, augt profesionāli un finansiāli.
  • Oficiāls darbs.
  • Apmaksāts atvaļinājums 25 dienas gadā.

Esat ieinteresēts vakancē? Gaidām jūsu CV hr@roboforex.com!

Visa jūsu nodrošinātā informācija paliks strikti konfidencionāla. Ja palielināsies pieteikumu skaits, mēs intervēsim tikai piemērotākos kandidātus.