Novinky RoboForex 

Wednesday, January 13, 2021

RoboForex: změny v obchodních hodinách (Den Martina Luthera Kinga Jr.)

18. ledna 2021 dojde ke změnám obchodních hodin několika instrumentů, kvůli oslavám Dne Martina Luthera Kinga Jr. v USA.
Thursday, December 17, 2020

RoboForex: změny v obchodních hodinách (Vánoce a Nový rok)

Vzhledem k vánočním a novoročním svátkům dojde ke změně obchodních hodin několika instrumentů.
Monday, November 30, 2020

Společnost RoboForex obdržela prestižní ocenění finančního sektoru

Společnost získala několik čestných titulů od odborníků v oboru.
Wednesday, November 25, 2020

RoboForex spouští RFund – nový alternativní investiční fond

Nová příležitost pro velké investory, navažte spolupráci s evropským investičním fondem RFund.
Wednesday, November 18, 2020

RoboForex: změny v obchodních hodinách (Den díkuvzdání v USA)

Vzhledem k oslavám Dne díkuvzdání v USA dojde ke změně časového rozvrhu několika instrumentů.
Thursday, October 29, 2020

Možný nárůst volatility v důsledku prezidentských voleb v USA

Během prezidentských voleb v USA může likvidita a volatilita prudce kolísat.
Monday, October 19, 2020

RoboForex: změny v obchodních hodinách (přechod na zimní čas a Den jednoty)

Vzhledem k přechodu na zimní čas a Den jednoty v Rusku dojde ke změně obchodních hodin.
Tuesday, October 13, 2020

RoboForex byl jmenován „Nejtransparentnějším asijským brokerem pro forex“

RoboForex získává ocenění na Global Forex Awards 2020 - Retail.
Monday, October 5, 2020

RoboForex: Změny v obchodních hodinách (Kolumbův den v USA)

Vzhledem k oslavám Kolumbova dne v USA dojde ke změně časového rozvrhu několika instrumentů.
Thursday, October 1, 2020

RoboForex rozdává svým klientům a partnerům 1 000 000 USD

1. října 2020 spouštíme akci na oslavu 10. výročí RoboForex. Svým klientům a partnerům do konce května 2021 rozdáme 1 000 000 USD.