Novinky RoboForex 

Friday, June 26, 2020

RoboForex: změny v obchodních hodinách (Den nezávislosti v USA)

Den nezávislosti se blíží a s ním i změny obchodních hodin několika instrumentů.
Wednesday, June 17, 2020

RoboForex získává ocenění „Nejlepší mobilní obchodní aplikace 2020“

5. června 2020 jsme získali na „Global Forex Awards - B2B“ ocenění „Nejlepší mobilní obchodní aplikace 2020“.
Wednesday, June 10, 2020

RoboForex mění strukturu obchodních serverů pro MetaTrader 5

Účty "ECN a "Demo" budou převedeny na nový server.
Wednesday, June 3, 2020

RoboForex přidává do platformy R Trader několik užitečných vylepšení

Obchodujte v aktualizované platformě R Trader ještě pohodlněji díky novým analytických nástrojům a dalším vylepšením.
Thursday, May 28, 2020

RoboForex mění podmínky užívání VPS serverů

RoboForex zavádí změny podmínek užívání VPS serverů pro VIP a ostatní klienty.
Wednesday, May 27, 2020

RoboForex: změny v obchodních hodinách (svatodušní pondělí)

Vzhledem ke svatodušnímu pondělí v několika evropských zemích dojde ke změně časového rozvrhu několika instrumentů.
Tuesday, May 19, 2020

RoboForex: změny v obchodních hodinách (Den obětí války v USA a pozdní květnový svátek ve VB)

Vzhledem ke Dni obětí války (USA) a pozdnímu květnovému svátku ve Spojeném Království dojde ke změně obchodních hodin několika obchodních instrumentů.
Tuesday, May 12, 2020

RoboForex snižuje minimální velikost lotu a navýšení pozic pro obchodování s indexy

Změny budou platné od 14. května 2020.
Wednesday, April 29, 2020

RoboForex zavádí nový platební systém ecoPayz

Od této chvíle můžete vkládat a vybírat peníze z obchodních účtů prostřednictvím systému ecoPayz.
Friday, April 24, 2020

RoboForex: změny v obchodních hodinách (květnové svátky)

Vzhledem ke květnovým svátkům dojde ke změně obchodních hodin několika instrumentů.