Novinky RoboForex 

Wednesday, September 16, 2020

RoboForex přidává nové účty pro MetaTrader 5

Od této chvíle můžete v inovativní platformě MT5 obchodovat za exkluzivních podmínek účtů Prime.
Tuesday, September 1, 2020

RoboForex nabízí sponzorovaný VPS na MT5 účtech

Od 1. září do 31. prosince 2020 mohou všichni klienti s účty na MT5 využívat VPS server zdarma.
Monday, August 31, 2020

RoboForex: Změny v obchodních hodinách (Svátek práce USA)

Vzhledem k Svátku práce v USA dojde ke změně časového rozvrhu několika instrumentů.
Monday, August 24, 2020

RoboForex: změny v obchodních hodinách (pozdní letní svátek ve Spojeném království)

Vzhledem k pozdnímu letnímu svátku ve Spojeném království dojde ke změně časového rozvrhu několika instrumentů.
Friday, August 21, 2020

RoboForex: důležité informace o plánovaném štěpení akcií Apple a Tesla 31. srpna 2020

Štěpení ovlivní aktivní pozice i čekající příkazy v platformách MetaTrader 4, MetaTrader 5 a R Trader.
Thursday, July 16, 2020

RoboForex: excelentní podmínky pro indexy a nový instrument JP225

Využijte příležitost obchodovat s CFD na přední index japonských akcií za nejpřívětivějších podmínek.
Friday, June 26, 2020

RoboForex: změny v obchodních hodinách (Den nezávislosti v USA)

Den nezávislosti se blíží a s ním i změny obchodních hodin několika instrumentů.
Wednesday, June 17, 2020

RoboForex získává ocenění „Nejlepší mobilní obchodní aplikace 2020“

5. června 2020 jsme získali na „Global Forex Awards - B2B“ ocenění „Nejlepší mobilní obchodní aplikace 2020“.
Wednesday, June 10, 2020

RoboForex mění strukturu obchodních serverů pro MetaTrader 5

Účty "ECN a "Demo" budou převedeny na nový server.
Wednesday, June 3, 2020

RoboForex přidává do platformy R Trader několik užitečných vylepšení

Obchodujte v aktualizované platformě R Trader ještě pohodlněji díky novým analytických nástrojům a dalším vylepšením.